אופנה תרבות ומה שבינהם- סיורי בוטיק

בואו לחוות את תל אביב כמו שעדיין לא חוויתן! במרכז תל אביב מסתתרות פנינות אופנה עם המון קסם שלא בהכרח הזדמן לכן לגלות: מעצבים מוכשרים בחנויות מיוחדות והסיפורים מאחוריהם, רחובות המחביאים ארכטיקטורה מעניינת ומקומות שווים וטעימים.תרגישו שקפצתן לחו"ל לכמה שעות. נגלה חנויות ומעצבים ייחודיים ומגוונים בסמטאות העיר הקסומות, נשמע סיפורים מעוררי השראה על תחילת דרכם ועל משנתם האופנתית, נגוון בין בגדים להלבשת הבית לנעליים ואקססוריז, ובין סגנונות וטווחי מחירים. הכל מהכל. בין לבין נשמע על הארכיטקטורה התל אביבית ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות, על רחובותיה של העיר ועל המשוררים ואנשי הרוח שהתגוררו בה. מחכה לכן עם חגיגה אורבנית - שיקית, צבעונית ומלאת השראה. אין סיכוי שלא תחזרו הביתה עם שקיות שוות וחוויות.

הסיור מיועד לנשים בכל הגילאים, והוא הזדמנות מופלאה למפגש חברות או גיבוש משפחתי נשי, אבל הוא נפלא גם כסיור אישי וכמובן, מבוצע גם לקבוצת נשים שיכירו תוך כדי הסיור. הוא עשוי להפתיע כמעט כל אחת, גם את היותר מעודכנות ברזי האופנה. הסיור מועבר בעברית ובאנגלית.
 
ניתן להצטרף לסיורים פתוחים או לסגור תאריכים ייעודים לקבוצות סגורות.
מחיר:
149 ₪
מיקום: תל אביב
 

+ -
מעוניינים במידע נוסף?
תגובות גולשים
0 חוות דעת על בית העסק
  • משך הסיור כשלוש שעות
  • סיור בוטיק בקבוצות קטנות
  • ביקור במעל 8 נקודות שונות ומגווות
  • תכירו מעצבים מוכשרים ומיוחדים וחנויות וינטאג' איכותיות ותשמעו מהם סיפורים מעוררי השראה.
  • תהנו מהנחות על רכישות שוות במיוחד, שיגרמו לכן לחזור הביתה עם חיוך ענק
  • בין לבין תכירו ארכטקטורה תל אביבית ייחודית ותשמעו סיפורים על חיי התרבות של פעם
  • הפתעות נוספות לאורך הסיור
  • חוויה נשית, מגבשת, מהנה וייחודית.

נעים מאוד! תמיד אני נשאלת: "מאיפה השמלה ומתי תיקחי אותנו לקניות..." שמי זויה ובחרתי לנצל את ההיכרות שלי עם חנויות מיוחדות, מעצבים מוכשרים ומקומות ייחודים בתל אביב כדי להעניק לכן את החוויה המושלמת לכל אישה- יום מהנה המשלב היכרות עם חנויות חדשות, רכישות שוות, אוכל  טוב וכל זה מתובל בתרבות, ארכטקטורה, שיחות נשים והרבה צחוקים.
אני מצליחה לרגש ולהפתיע גם את הנשים המעודכנות שבחבורה.
כל "קליק" בין משתתפת הסיור למעצב ממלא אותי בסיפוק וכל שקית ממלאת אותי בשמחה...