מתלה עגילים מיוחד

מתלה עגילים מיוחד

מתנה זולה, שימושית וקלה להכנה. זו ההזדמנות שלכם לצאת גדולים בתקציב נמוך ובמינימום השקעה. מתאים לחברה, אמא, סבתא, אחות ובעצם לכל בחורה בכל גיל!
 
קונים בכל חנות יצירה וו קטן לתלייה ומסגרת מעץ (יש אין ספור גדלים וצורות), צובעים אותה ואם רוצים להשקיע עוד ניתן גם לקשט באמצעות ציורים, כתיבת הקדשה, מדבקות, חרוזים וכל מה שעולה על דעתכם... למסגרת המקושטת משדכים/ מדביקים בדבק מגע רשת (בדיוק אותה הרשת נגד יתושים שנמצאת על החלונות), מחברים את הוו וזהו! הרי לכם מתלה עגילים מושקע, יפה ואישי.
כמובן שניתן לשדרג את המתנה אפילו יותר ולהוסיף זוגות עגילים שייתלו על המתלה החדש!
 
הסיפור שלי: " יומהולדת של חברה טובה הוא תמיד משמח אך בעייתי. מצד אחד אני מאוד רוצה לחדש ולהפתיע במתנה ומצד שני התקציב שלי, בתור סטודנטית, הוא מאוד מוגבל.... החלטתי לקפוץ לחנות היצירה הקרובה לביתי ולראות מה יש להם להציע. רוב הדברים שם אכן דורשים יצירתיות ובתור בחורה מאוד לא יצירתית ידעתי שזה עלול להסתיים באסון:) כשהייתי על סף ייאוש המוכרת הציעה לי רעיון מדהים, שאפילו אני עם חוש העיצוב הלא כל כך מפותח שלי יכולה לבצע! רכשתי מסגרת עץ פשוטה בצורת לב, צבע לעץ, מספר קישוטים להדבקה ורשת פשוטה והצלחתי להכין במו ידיי מתלה עגילים מרשים בעשר דקות של עבודה!
חברתי התלהבה מאוד מהרעיון ומהתוצאה הסופית וכל החברות שראו את המתנה כבר הודיעו לי שהן רוצות ליומולדת הבאה שלהן בדיוק כזה מתלה!". עדי.
הוספת תגובה
 

תגובות גולשים
5.0 1
1 חוות דעת על בית העסק
אורח
07/06/2016 18:02